معرفی بازرگانی ارس پارسیان نیکانگروه بازرگانی ارس پارسیان نیکان در سال 1385 با هدف کار آفرینی و ارائه اجناس با کیفیت به مشتریان در زمینه کاغذ دیواری ، لمینت و محصولات چوبی خانگی فعالیت خود را شروع کرده و به یاری خداوند گام های بلندی در این راه برداشته است.
ما توانسته ایم با بهره گیری از تجربه ، همت وپشتکار این مجموعه را گسترش داده و تنوع محصولات را بیشتر کنیم تا بتوانیم هر چه بهتر لایق خدمت مشتریان عزیز باشیم که این مهم را مدیون خداوند متعال و زحمات بی دریغ خانواده ارس هستیم. برای دستیابی به سیستم نوین پخش محصولات، بر آن شدیم که برند های تجاری مجموعه کاغذ دیواری و لمینت را از هم تفکیک کرده تا هر کدام در شاخه تخصصی خود به همکاران و مشتریان عزیز ارائه گردد.
بدین منظور برند VOLCANO برای مجموعه آلبوم های کاغذ دیواری و برند WOODPECKER برای مجموعه لمینت کفپوش های بازرگانی ارس پارسیان نیکان به همکاران محترم معرفی شد. بهره گیری از سیستم پخش مویرگی و اجرای تفکیک 2 محصول در قالب 2 برند جامع باعث گسترش فعالیت بیش از پیش ما در تمامی استان های کشور شد.
ما امروز با افتخار می گوییم که در سرتاسر کشور عزیزمان ایران از رود ارس و دریای کاسپین تا خلیج فارس ،در تمامی استان ها افتخار پخش طرح های متنوع کاغذ دیواری و لمینت را داریم. امیدواریم با تلاش مضاعف بتوانیم با تنوع محصولات بیشتری در خدمت شما عزیزان باشیم.

با احترام بازرگانی ارس پارسیان نیکان