قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری

البته این موضوع قابل تامل است که هزینه ی کاغذ دیواری و قیمت هر رول کاغذ دیواری با توجه به نرخ به روز بازار متغیر است . گاهی اوقات انواع خاصی از کاغذ دیواری ها گران تر از بقیه هستند ، برای مثال کاغذ دیواری قابل شستشو ، یا خارجی از انواع غیر قابل شستشو و ایرانی گران تر هستند و کسانی که ترجیح می دهند از انواع ارزان استفاده کنند بهتر است پیش از خرید اطلاعاتی در مورد قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی کسب کنند .

کاغذ دیواری اتاق خواب

خرید کاغذ دیواری اتاق خواب شاید واژه ای کلی باشد . برای اینکه برای اتاق خواب کاغذ دیواری تهیه کنید ، در ابتدا باید مشخص شود که اتاق خواب مربوط به چه رنج سنی و چه جنسیتی می باشد . کاغذ دیواری اتاق خواب به انواع مختلف کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه  چسرانه ، نوجوان ، عروس ، کودک و … طبقه بندی می شود. هر کدام از این افراد دارای سلیقه ی متفاوتی بوده و متناسب با روحیات و سلیقه ی خودشان باید خرید کاغذ دیواری انجام داد . عموما کاغذ دیواری هایی زنده با طرح و رنگ های شاد برای اتاق خواب انتخاب می شوند ، چرا که اتاق خواب محلی برای استراحت است و برای فراغت از دغدغه های روزانه انتخاب کاغذ دیواری به رنگ های روشن می تواند بهتر باشد.

راه کارهای محاسبه تعداد رول مورد نیاز

واحد اندازه گیری کاغذ دیواری تعداد رول می باشد ، بنابراین در هنگام خرید نیز قیمت را بر مبنای تعداد رول خریداری شده محاسبه می کنند . اما همانطور که در بالا نیز اشاره شد بعضی از مواقع اتفاق می افتد که فروشندگان بر مبنای متراژ به شما قیمت می دهند ، در چنین مواقعی برای اینکه بتوانید یک حساب سرانگشتی انجام دهید و سردرگم نشوید می توانید قیمت کاغذ دیواری را به قیمت بر اساس متراژ تبدیل کنید. برای این کار قیمت بر مبنای هر رول را به مساحت کاغذ دیواری تقسیم کنید ، سعی کنید تعداد رول کاغذ دیواری رو را به درستی محاسبه کنید که مجبور به پرداخت هزینه ی بیشتر نباشید ، البته خریداری چند رول از کاغذ دیواری برای استفاده در هنگام آسیب دیدگی منطقی است و بهتر است شما هزینه ی بیشتری را متقبل شوید .

فاکتور های اثر گذار در قیمت کاغذ دیواری عوامل متعددی در تعیین قیمت کاغذ دیواری اثر گذار هستند از جمله ی این عوامل ، جنس ، طرح ، برند و شرکت وارد کننده ، اندازه و ابعاد کاغذ دیواری و ایرانی یا خارجی بودن آن است . قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی در مقایسه با انواع خارجی آن بسیار ارزان تر است . برای تخمین قیمت باید تخمین درستی از تعداد رول مورد نیاز داشته باشید معمولا رول های کاغذ دیواری بین ۱۰ تا ۱۵ متر طول و نیم یا ۱ متر عرض دارند . با توجه به مساحت دیواری که مد نظر دارید و دانستن مساحت هر رول می توانید تخمین درستی از تعداد رول مورد نیاز داشته باشید . اتاق خواب یکی از اصلی ترین قسمت های خانه است که سبب دریافت آرامش جسمانی و روحی میشود پس بنابراین باید به گونه ای طراحی شود که عامل خستگی را برای شخص فراهم نسازد.تعداد زیادی از افراد بیشتر وقت خود را در این مکان به سر میبرند. نوع دکوراسیون و کاغذ دیواری اتاق خواب میتواند در روحیه افراد تاثیر به سزایی داشته باشد.

کاغذ دیواری ارزان

کاغذ دیواری ارزان قیمت اغلب از کاغذ دیواری های ساخت ایران یا چین میباشند ، پس هیچ شکی در آن نیست از نظر کیفیت با سایر انواع کاغذ دیواری توان رقابت ندارد ولی همچنان پر کاربرد هستند و از پرفروش ترین ها میباشند. این نوع کاغذ دیواری بیشتر مورد پسند طبقه متوسط یا فرادی است که میخواهند مدتی محدود در محلی زندگی کنند و تصمیم به خرج کردن هزینه زیاد ندارند.

ارس پارسیان نیکان انواع کاغذ دیواری جدید و به روز را بر اساس محدوده قیمت برای شما عزیزان گرداوری کرده تا به راحتی محصول خود را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری ارزان قیمت         کاغذ دیواری قیمت متوسط        کاغذ دیواری قیمت گران