کاغذدیواری‌

در زمان نصب کاغذدیواری‌ها باید رنگ و طرح غالب روی دیوار اصلی نصب شود.برای تشخیص این دیوار یک قانون کلی وجود دارد: اینکه در اتاق خواب این دیوار درست همانی است که سر تخت در آن جا می‌گیرد و در اتاق نشیمن دیواری که مبل اصلی خانه پشت به آن قرار داده می‌شود یا دیواری که پشت بیشترین تعداد وسایل خانه قرار گرفته است. یادتان باشد دیواری که در آن در یا پنجره قرار گرفته باشد، دیوار اصلی خانه نیست.
دیوارهای فرعی بخصوص دیوارهای دارای در و پنجره را با کاغذ دیواری های ساده دکور نمایید تا همراهی پرده فضای شما را شلوغ و هیجانی ننماید و در عین حال زیبایی طرح های کناری محو نشود. به خاطر داشته باشید به محض ورود به محیط های مختلف، هر دیواری که بیشتر از همه توجهتان را جلب کرد، همان دیوار اصلی است. دیوار اصلی محل مانور طرح اصلی شماست چرا که دید واردین را به خود جلب می کند.
برای انتخاب دیوار اصلی خانه یک راه ساده دیگر هم هست؛ اینکه به قدرت احساس و بینایی‌تان تکیه کنید. به محض اینکه وارد محیطی شدید هر دیواری که بیشتر از همه توجهتان را به خودش جلب کرد، همان دیوار اصلی به حساب می‌آید. دیوارهای کوچک را هم در انتخاب‌های‌تان نگذارید چون طرح زدن روی این دیوارها باعث می‌شود خانه کوچک‌تر از معمول نشان داده شود.

آلبوم های کاغذ دیواری

Untitled-2
کاغذ دیواری
60
کاغذ دیواری
59
کاغذ دیواری
51
کاغذ دیواری
58
کاغذ دیواری
56
کاغذ دیواری
57
کاغذ دیواری
61
کاغذ دیواری
28
کاغذ دیواری
50
کاغذ دیواری
25
کاغذ دیواری